אודות

עובדים טובים יש הרבה, ELITE TALENT יש מעט!

 ואנחנו ב EurekA יודעים למצוא אותם!

למה  EurekA?

כי אנחנו לא עוד חברת גיוס או השמה! 
אנחנו חברת בוטיק שההתמחות שלה היא להעצים חברות עסקיות, חברות טכנולוגיות וסטרטאפים ע"י גיוס ELITE TALENTS. אנחנו מגייסים מתוך מטרה להעצים עסקים ולעזור להם להשיג את המטרות העסקיות שלהם, כי עובדים מצטיינים דוחפים את העסק קדימה.

נעים מאוד, שמי מאיה זלמנסון אל, מייסדת ובעלת חברת EurekA, חברת בוטיק המתמחה באיתור ממוקד וגיוס ELITE TALENTS  לספקטרום רחב של תפקידי מפתח  ביניהם השמת בכירים, מהנדסים, מפתחים ותפקידי מטה. 

אני בעלת למעלה מ 20 שנות ניסיון ניהולי בכיר בסטרטאפים ובחברות גלובליות. חברת הנהלה בתפקידי משאבי אנוש הכוללות: הובלת צוותי גיוס בעולמות ה R&D (מו"פ), עבודה עם מנהלים בדרגים בכירים, פיתוח מנהלים, יעוץ אישי למנכ"לים ומנהלים בדרגת C LEVEL, תכנון, פיתוח והטמעת אסטרטגיות גיוס בהתאמה למטרות והאסטרטגיות העסקיות של החברה.
בעלת תואר ראשון במנהל עסקים בהצטיינות מאוניברסיטת תל אביב ותואר שני במנהל עסקים וייעוץ ארגוני מאוניברסיטת תל אביב.

EurekA מונה חמישה מנהלי תיק לקוח בכירים ומעל עשרה Sourcers בעלי נסיון רב בגיוס ואיתור ELITE TALENTS טכנולוגיים ועובדי מטה, באמצעות הרשתות החברתיות, רשת קשרים אישית מאוד רחבה ושיתופי פעולה עם הד האנטרים שעובדים איתנו.

בין לקוחותינו נמנים ארגונים וחברות מהגדולים במשק: חברות בינלאומיות, חברות הייטק, חברות בטחוניות וסטארטאפים בתחילת דרכם.

EurekA נוסדה מתוך חזון להעצים עסקים ע"י גיוס של ELITE TALENTS, בזכות הנסיון הרב והידע שצברתי במהלך שני עשורים.

לאחר שנים רבות של גיוס מועמדים, הבנתי שמתן דגש לאיתור מועמדים בעלי יכולות מקצועיות יוצאות דופן, שניחנו בכישורים רכים מעולים ואישיות שמתאימה ל DNA של החברה, מעצימים ומאפשרים לכל חברה, להשיג את המטרות העסקיות שלה.

צמיחת תחום ההיי-טק בישראל ותהליכי SCALING פנים ארגוניים, מעמיד את המעסיקים בפני אתגר גדול של מציאת עובדים מצוינים שגם יישארו לאורך זמן. במציאות בה גם העובדים בוחנים את המעסיק, יש מי שיודעים לעשות את ההתאמות הטובות ביותר, לשני הצדדים. 

המטרה: התאמה מקסימלית ועבודה לטווח ארוך

EurekA היא חברת בוטיק להשמות ולגיוס בעולם ההייטק. הסוד שלנו, שמורכב ממקצועיות ומהבנת צרכי הארגון, מצליח להיתרגם להשמות מדויקות, תוך ניסיון מושכל ורגיש לפצח כל מקרה ומקרה ולמצוא לו את הפתרון המיטבי.

ופה בדיוק חבוי המוקש. תהליך חיפוש עבודה, כמו גם גיוס עובדים, הוא לרוב תהליך מתסכל לשני הצדדים. מחפש העבודה שולח את קורות חייו לאין ספור חברות, ואלה, מצדן, צופות מתוסכלות בערימת קורות החיים שנערמת על שולחנן, או מציפות את המייל שלהן – ערימה שנדרש זמן רב כדי למיינה ולברור מתוכה את המועמדים המתאימים ביותר. בהמשך מגיע תהליך מייגע של מרתון ראיונות, וגם בתום התהליך, אין ערבויות שהמועמד שהתקבל לתפקיד יתמיד בו לאורך זמן.

את המוקש הזה מפרקת חברת EurekA בעדינות אסרטיבית, במקצועיות ובאנושיות שאופייניות לה כל כך.

המטרה והאתגר שלנו היא לאתר עבורכם מועמדים ייחודים, כאלה שלא הייתם יכולים להגיע אליהם בעצמכם כאלה שלא פעילים כרגע בלוחות הדרושים. למצוא באמת את הטובים ביותר והמתאימים ביותר.

בנוסף,  אנחנו ב EurekA עוסקים במתן שירותי HR מקיפים לסטארטאפים, לעסקים קטנים, ארגונים בהם מחלקת משאבי אנוש נמצאת בהתהוות ובצמיחה.

אנחנו דוגלים בהשקפה, לפיה כל משרה ניתנת לפיצוח ע"י הבנת הדרישות לעומק, כמו גם הבנת האנשים מסביב והDNA-  הארגוני.

מי הוא ELITE TALENT?

עובד שיש בו את השילוב המושלם בין יכולות מקצועיות יוצאות דופן יחד עם כישורים רכים, המסייעים לו להשתלב בהרמוניה עם ה DNA והחזון של החברה, ותורמים להעצמה וצמיחה עסקית לאורך זמן.

כיצד באה ליד ביטוי התרומה הגדולה של ELITE TALENT
להעצמה וצמיחה עסקית?

ELITE TALENTS נשארים בחברה לאורך זמן ואחוז הנשירה שלהם הוא נמוך.

ELITE TALENTS מתחברים בקלות ל DNA ולחזון החברה.

ELITE TALENTS תורמים ל ENGAGEMENT תוך שהם מעלים באפן מתמיד את הווייב, האנרגיות והמורל של שאר עובדי החברה.

ELITE TALENTS סופר מקצוענים וכבר בתחילת דרכם הם משתלבים בטבעיות בתפקיד מבלי שיצטרכו להשקיע בהם זמן ומשאבים יקרים בחפיפה.

ELITE TALENTS הם בעלי חשיבה חדשנית, יצירתיות גבוהה וגמישות מחשבתית.

ELITE TALENTS הם שגרירים נאמנים של החברה, בטבעיות יודעים לדלוור החוצה מסרים חיוביים על החברה ומעלותיה, ובכך מעלים את המוניטין ואת תדמית החברה באפן מתמיד.

אנחנו מאמינים לחלוטין, שבסופו של דבר:

It's all about people

לכן נדרשים המשאבים, תשומת לב ותהליך נכון בכדי למזער סיכוי לטעויות ולמקסם את  ההון האנושי המגויס לארגון.

מילות המפתח לכל התהליכים שאנו מקיימים הן: "שיתוף פעולה, שקיפות וזמינות גבוהה".

נשמח להגיע אליכם ולהציג את עצמינו ואת תהליכי העבודה שלנו בצורה מפורטת יותר, וכן להכיר ברמה האישית.

שיטת העבודה שלנו...

רשת קשרים ענפה

איפיון המשרה

איתור מועמדי ELITE TALENT

שיטת גיוס ייחודית

חתימה על חוזה העסקה

דילוג לתוכן