מועמדים ממליצים

השירות שלנו מעולה, אבל אל תקשיבו רק לנו,
תראו מה יש ללקוחות שלנו להגיד:

"רוצה להודות למאיה שמהרגע הראשון של תהליך מציאת הייתה במאה אחוז על זה כל שלב בתהליך התעדכנה איתי ועידכנה אותי במצב. ההצעות שהציעה התאימו בדיוק למה שחיפשתי ולידע והנסיון שלי ובזכותה מצאתי את התפקיד הבא שלי כמפתח Full Stack. תודה רבה למאיה ולכל צוות EurekA ממליץ מאוד לעבוד איתן."

גיל ברייר, מנהל פרוייקטים

רציתי להודות למאיה ודפנה על השרות המקצועי. מהרגע הראשון הרגשתי שהליווי נעשה באופן מושלם, תוך הבנה של מה הצרכים ומה יכול לגרום לעסקה להתממש. הן ללא ספק נתנו לי את הכוח להאמין בעצמי ולהאמין בתהליך עצמו. הרגשתי שהאנרגיות שלי מופנות למקומות הנכונים כי כולם מסכימים שלמצוא עבודה זה לא כזה טריוויאלי. שמחתי להכיר מגייסת סופר מקצועית מוכשרת מלאת אישיות. תודה רבה למאיה ותודה גם לדפנה.

אביתר מוסאי, מנהל שרות לקוחות

"To whom it may concern. I want to say a big thank you to Maya, for the opportunity I had to meet her. It was a great pleasure to work with Maya for several times. Among all the recruiters’ agencies I’ve met, Maya and all EurekA staff are very rare and exclusive members that prior to deploying your CV invests massive efforts not only in understanding your skills and orientation but also aspires to know you as much as plausible. Maya seldom focuses on what you declare and often focuses on what you need. Working with Maya always reduces the number of redundant interviews and brings you to interviews in an optimal status I will be glad to work with her again and recommend everyone to talk to her prior to his\her job hunting kick off. I will be glad to elaborate if needed."

Controller , Yoram Katz

"Maya from Eureka has been super professional from the day we had our initial intro call up until the day I was hired by my new employer. She took the time to understand in details what my background is and what exactly I am looking/ not looking for in my next role. Maya and I were in constant touch throughout the process and she was always willing to assist where needed."

Michael Ash, Director of Product

"רציתי להודות למאיה הסופר האלופה והמקצועית, היה פשוט תענוג לעבוד איתה. ליוותה אותי בתהליך ארוך במסירות, ביחס אישי ובהמון השקעה. מאיה סידרה לי הזדמנויות מדהימות בחברות מעולות ודאגה לאחל לי בהצלחה ולשאול איך היה לי אחרי כל ראיון ועזרה לי מאוד!!בסופו של התהליך סגרתי חוזה עם משרה שמאיה הציעה לי כמהנדס מכטרוניקה בכיר בחברת סטרטאפ, ואני שמח מאוד!! אמשיך לעבוד עם EurekA בכלל ועם מאיה בפרט ואמליץ לחברים נוספים שמחפשים עבודה. תודה רבה :))"

איתי שרמן, מנהל שיווק דיגיטלי

"אני וחברה שלי התחלנו תהליכי חיפוש עבודה ואני חייב לומר שלא נתקלתי במסירות מהסוג הזה. טיפים, הדרכות, דיוקים, הדרכה מעולה לפני הראיון, הבנות – כל אלו ביחד יצרו כר נרחב בטוח ומאפשר לחיפוש העבודה להיות תהליך נעים. אלף פעמים תודה, מאיה את נהדרת!"

ארד קינן, מנהל שיווק ומכירות

"בחיפושי אחר תפקיד בתחומי הCSM  ניהול פרוייקטים – מאיה מ EurekA  פנתה אליי, בחנה מי אני ומה אני מחפשת והציעה לי מספר משרות איכותיות. לאורך כל הדרך מאיה ותום היו מקסימות וזמינות ועם ווייבים מעולים!! תמיד היה נעים לשוחח איתן ולבסוף היא גם מצאו לי את העבודה שחיפשתי. אם אתם רוצים לחוות חוויה מתקנת בתחום חיפוש העבודה, ממליצה בחום על כל הצוות של EurekA בניצוחה של מאיה!!! תודה מאיה, תודה תום. אתן פשוט אלופות!"

אנה וקסמן, מנהלת מוצר

"חיפשתי עבודה במשך תקופה. איכשהו הגעתי למאיה, ומההתחלה היא מכל האחרים, פשוט ראתה אותי. היא ידעה לשדך אותי למשרות גם כשלא עניתי על הדרישות שלהן אחד לאחד, דווקא מפני שהיא ראתה באמת את מי שאני ואת הניסיון שאני מביאה. מעבר לזה, היא ליוותה אותי לאורך התקופה ברגישות רבה ותמיד תמיד שמרה אותי אצלה בזיכרון. הלוואי וכל יועצי ההשמה היו לומדים ממנה. זו הזדמנות להגיד שוב תודה ענקית מאיה!"

שני בכר, ביוטכנולגית

"לפני מספר חודשים התחלתי תהליך חיפוש עבודה לא פשוט. החיפוש הזה היה שונה עבורי -הרבה הגבלות עקב מצב רפואי שלי, תוסיפו לזה את תקופת הקורונה וזה לא בדיוק מתכון מנצח 🙂 בסיטואציה שבה חברות השמה אחרות ניסו לגרום לי להתגמש או ויתרו מראש, מאיה ליוותה אותי לאורך כל התהליך, ברגישות, מקצועיות שאין לתאר, בהבנה מלאה ובאנושיות. מאיה היא קודם כל אדם מדהים, כיף לדבר איתה, אשת מקצוע ברמה הגבוהה ביותר שלכל אורך הדרך הייתה שם בשבילי להכוונה וייעוץ.. בסופו של התהליך מצאתי משרה מדהימה. מצאתי את הבית השני שלי בשכות מאיה והצוות שלה שעמלו במסירות ורגישות אינסופית במתן מענה תוך זמינות גבוהה לאורך כל הדרך. תודה למאיה ולצוות EUREKA תודה ענקית על הכל."

מיתר לנדסברג, Frontend Developer

דילוג לתוכן